ZESPÓŁ

Piotr Laskowski
doradca ds. nieruchomości

telefon: 789-384-495
e-mail: p.laskowski@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Tomasz Mioduszewski
doradca ds. wynajmu i sprzedaży

telefon: 789-384-494
e-mail: t.mioduszewski@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Katarzyna Fludra
doradca ds. wynajmu i sprzedaży

telefon: 514-411-543
e-mail: k.fludra@6-scian.pl

oddział: Warszawa

Michał Stocki
doradca ds. wynajmu i sprzedaży

telefon: 789-384-497
e-mail: m.stocki@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Sylwia Furtak
specjalista ds. administracji

telefon: 516-276-455
e-mail: s.furtak@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Weronika Sobczak
doradca ds. wynajmu i sprzedaży

telefon: 500-340-697
e-mail: w.sobczak@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Paweł Fludra
doradca ds. wynajmu i sprzedaży

telefon: 508-910-935
e-mail: p.fludra@6-scian.pl

oddział: Poznań

Bartłomiej Wilk
doradca ds. wynajmu i sprzedaży

telefon: 789-031-945
e-mail: b.wilk@6-scian.pl

oddział: Warszawa

Joanna Szymczak
doradca ds. wynajmu i sprzedaży | fundusz mieszkań na wynajem

telefon: 511-105-712
e-mail: j.szymczak@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Magdalena Dziergas
doradca ds. wynajmu i sprzedaży

telefon: 502-424-037
e-mail: m.dziergas@6-scian.pl

oddział: Warszawa

Mikołaj Sobczak
doradca ds. wynajmu i sprzedaży

telefon: 502-424-035
e-mail: m.sobczak@6-scian.pl

oddział: Poznań

Marcin Najowicz
specjalista ds. zarządzania najmem

telefon: 515-367-466
e-mail: m.najowicz@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Kamila Pulka
specjalista ds. kontaktu z klientem

telefon: 571-344-782
e-mail: k.pulka@6-scian.pl

oddział: Wrocław