DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa oraz utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami biura,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie bazy ofert,
  • przygotowanie i prezentacja ofert,
  • obsługa transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości, oferowanie usługi zarządzania najmem,
  • współpraca z innymi agentami, deweloperami, zarządcami nieruchomości, doradcami finansowymi i kredytowymi.

WYMAGANIA

  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy oraz silnej samodyscypliny
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz jej efekty
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności skutecznej komunikacji
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy zarówno w biurze, jak i poza nim (dojazdy do nieruchomości)
  • dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • nasze know-how w postaci solidnego wdrożenia, które przygotuje Cię do pracy w roli agenta oraz pozwoli z pewnością siebie wejść w rynek nieruchomości
  • bezpośrednie wsparcie od naszych managerów prowadzących oddziały
  • wsparcie ze strony zespołu ds. kontaktu z klientem przy pozyskiwaniu nowych ofert
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy (w tym nowoczesne oprogramowanie)
  • komfortowe biuro w bardzo dobrej lokalizacji
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiety prywatnej opieki medycznej

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI?

Nie stanowi to problemu. Zaraz po rozpoczęciu pracy czeka Cię kompleksowe wdrożenie, a praca pod okiem doświadczonego managera pozwoli Ci poznać branżę i sprawnie poruszać się po rynku nieruchomości.

Aplikuj na stanowisko doradcy ds. nieruchomości – prześlij swoje CV na adres mailowy rekrutacja@6-scian.pl.