Zarządzanie najmem

ZARZĄDZANIE NAJMEM

Wierzymy, że dochód pasywny powinien być naprawdę pasywny.

Zarządzanie najmem to pełna obsługa i opieka nad wynajmem nieruchomości. Ideą zarządzania najmem jest wyręczenie właściciela nieruchomości na każdym etapie wynajmu.

W ramach usługi przygotowujemy nieruchomość do profesjonalnej sesji fotograficznej, wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia ofertowe, starannie przygotowujemy ofertę, a następnie przedstawiamy ją klientom. Oferty promowane są na wszystkich liczących się portalach branżowych zajmujących się obrotem nieruchomościami. Dodatkowo oferta udostępniana jest do działów relokacji dużych firm i korporacji, z którymi współpracujemy.Zapewniamy skuteczną promocję i prezentację nieruchomości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy dobrać cenę ofertową do aktualnej sytuacji rynkowej. Pozwala to zminimalizować czas oczekiwania na klienta, przy jednoczesnym zadbaniu o jak najbardziej korzystne warunki dla właściciela nieruchomości. Naszym priorytetem jest zapewnienie ciągłości najmu, a co za tym idzie pewnego pasywnego dochodu dla właściciela mieszkania.

Potencjalni najemcy są obligatoryjnie weryfikowani w ogólnopolskich systemach takich jak Krajowy Rejestr Długów czy Biuro Informacji Gospodarczej.

Po znalezieniu odpowiedniego najemcy, przygotowujemy wszystkie dokumenty niezbędne do sfinalizowania procesu wynajmu. Dbamy, aby umowa była zgodna z obowiązującymi przepisami prawa oraz w pełni zabezpieczała interesy właściciela nieruchomości. Najemca zostaje zobligowany do wykupienia polisy OC na wypadek nieoczekiwanych sytuacji. Podczas przekazania nieruchomości nowemu najemcy sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy oraz wykonujemy szczegółowe fotografie. Wszystko po to, abyśmy mogli rzetelnie rozliczyć umowę najmu po jej zakończeniu.

W trakcie okresu najmu kontrolujemy bieżący stan mieszkania, skrupulatnie monitorujemy terminy wpłat należnego czynszu, regulujemy wszelkie opłaty związane z nieruchomością. W przypadku wystąpienia usterek zajmujemy się ich usunięciem o wszystkich działaniach informując. Właściciel mieszkania raz miesiąc otrzymuje od nas raport na temat swojej nieruchomości.

  • PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA DO WYNAJMU

sprzątanie, homestaging, sesja zdjęciowa, przygotowanie oferty

  • PREZENTACJA OFERTY, POSZUKIWANIE I WERYFIKACJA NAJEMCÓW

publikacja oferty, nawiązanie kontaktu z działami relokacji, przeprowadzanie prezentacji, weryfikacja najemcy w BIG i KRD

  • USTALANIE SZCZEGÓŁÓW WARUNKÓW WYNAJMU I ZAWARCIE UMOWY, OC NAJEMCY

wybór kształtu i formy umowy najmu, negocjacje, ustalenie ogólnych warunków najmu, przygotowanie i zawarcie umowy, wsparcie w przygotowaniu polisy OC dla najemcy

  • WYDANIE LOKALU

protokół zdawczo-odbiorczy, dokumentacja fotograficzna, spis stanu liczników

  • BIEŻĄCE ZARZĄDZANIE

nadzorowanie stanu mieszkania, usuwanie usterek, regulowanie opłat i monitorowanie wpłat

  • ODBIÓR LOKALU PO ZAKOŃCZNIU UMOWY

sprawdzenie stanu lokalu, protokół zdawczo-odbiorczy, podsumowanie umowy najmu i rozliczenie końcowe, przygotowanie mieszkanie do dalszego najmu

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o zarządzaniu najmem i oddaj swoją nieruchomość w dobre ręce.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: