Wynajem

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Poszukiwanie odpowiednich najemców to nasza specjalność.

Usługa pośrednictwa wynajmu to wyszukanie solidnego najemcy i pomoc w zawarciu bezpiecznej umowy.

W ramach współpracy pomagamy w przygotowaniu nieruchomości do sesji fotograficznej oraz wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia ofertowe, starannie przygotowujemy ofertę, a następnie przedstawiamy ją klientom. Oferty promowane są na wszystkich liczących się portalach branżowych zajmujących się obrotem nieruchomościami. Dodatkowo oferta udostępniana jest do działów relokacji dużych firm i korporacji, z którymi współpracujemy. Zapewniamy skuteczną promocję i prezentację nieruchomości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy dobrać cenę ofertową do rzeczywistych oczekiwań rynku. Pozwala to zminimalizować czas oczekiwania na klienta, przy jednoczesnym zadbaniu o jak najbardziej korzystne warunki dla właściciela nieruchomości.

Troszczymy się o to, aby potencjalni najemcy zostali odpowiednio zweryfikowani – m. in. mogą oni zostać sprawdzeni w ogólnopolskich systemach takich jak Krajowy Rejestr Długów czy Biuro Informacji Gospodarczej Info Monitor.

Po znalezieniu odpowiedniego najemcy, pomagamy w przygotowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do sfinalizowania procesu wynajmu. Dbamy, aby umowa była zgodna z obowiązującymi przepisami prawa oraz w pełni zabezpieczała interesy właściciela nieruchomości. Jesteśmy obecni przy przekazaniu nieruchomości nowemu najemcy. Sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy oraz wykonujemy szczegółowe fotografie. Wszystko po to, aby rozliczenie umowy najmu po jej zakończeniu przebiegło bez zbędnych problemów.

  • PRZYGOTOWANIE MIESZKANIA DO WYNAJMU

sprzątanie, homestaging, sesja zdjęciowa, przygotowanie oferty

  • PREZENTACJA OFERTY, POSZUKIWANIE I WERYFIKACJA NAJEMCÓW

publikacja oferty, kontakt z działami relokacji, przeprowadzanie prezentacji, weryfikacja najemcy w BIG i KRD

  • USTALANIE SZCZEGÓŁÓW WARUNKÓW WYNAJMU I ZAWARCIE UMOWY

wybór formy umowy najmu, negocjacje, ustalenie ogólnych warunków najmu, przygotowanie i zawarcie umowy

  • WYDANIE LOKALU

protokół zdawczo-odbiorczy, dokumentacja fotograficzna, spis stanu liczników

Chcesz oszczędzić jeszcze więcej czasu i zyskać wygodę? Koniecznie zapoznaj się z ofertą zarządzania najmem.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: