Doradztwo inwestycyjne

DORADZTWO INWESTYCYJNE

Zapewniamy indywidualne wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Inwestycja w nieruchomości powinna być pewną i dochodową lokatą kapitału. Żeby tak się stało, należy przeanalizować wiele aspektów. Usługa doradztwa inwestycyjnego to wsparcie w sprawnym przejściu przez cały proces inwestycyjny.

Nasi doradcy codziennie zapoznają się z dziesiątkami nowych ofert nieruchomości na sprzedaż. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu zgromadzonych na przestrzeni lat wybieramy dla naszych klientów najlepsze z nich. Przedstawiane nieruchomości to nie tylko adresy – na podstawie analizy rynku nasi klienci otrzymują kompletą ocenę rentowności – stopę zwrotu wyliczoną z uwzględnieniem kosztów adaptacji, podatku dochodowego, podatku od nieruchomości, potencjału najmu, czyli uwzględniając średnioroczny okres kiedy mieszkanie jest wynajęte.

Dla zabezpieczenia interesów inwestora służymy wsparciem prawnym oraz ekspertyzą podczas odbiorów technicznych nieruchomości. W przypadku potrzeby zapewniamy również pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu.

W celu zwiększenia rentowności lokalu podpowiadamy, w jaki sposób go zaadaptować, biorąc pod uwagę docelową grupę najemców. Podpowiadamy, jak zrobić to jak najniższym kosztem, tak aby zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami specjalistów, które przeprowadziły na nasze zlecenie dziesiątki remontów.

Po zakończeniu procesu zakupu możemy kompleksowo zarządzać wynajmem nieruchomości. Wyręczamy właściciela we wszystkich czynnościach związanych z jego obsługą.

  • ANALIZA WYMAGAŃ I OCZEKIWAŃ KLIENTÓW

określenie budżetu, wybór lokalizacji, wytyczne dotyczące potencjalnych klientów

  • POSZUKIWANIE NIERUCHOMOŚCI

przygotowanie listy ofert, określenie stopy zwrotu, prezentacje wybranych pozycji

  • REALIZACJA TRANSAKCJI

pomoc prawna, sprawdzenie stanu technicznego, negocjacje, pomoc przy uzyskaniu finansowania

  • POMOC W ADAPTACJI LOKALU

dobór materiałów i wyposażenia, rozplanowanie optymalnego układu pomieszczeń

Profesjonalne wsparcie z naszej strony pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zapewnia poczucie pewności na każdym kroku podejmowanej decyzji.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: