ZESPÓŁ

Piotr Laskowski
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży właściciel SZEŚĆ ŚCIAN

Oddział: Wrocław

Tel: +48 789-384-495
E-mail: p.laskowski@6-scian.pl

Profil Agenta
Tomasz Mioduszewski
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży


Oddział: Wrocław

Tel: +48 789-384-494
E-mail: t.mioduszewski@6-scian.pl

Profil Agenta
Katarzyna Fludra
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży


Oddział: Warszawa

Tel: +48 514-411-543
E-mail: k.fludra@6-scian.pl

Profil Agenta
Michał Stocki
specjalista ds. sprzedaży

Oddział: Wrocław

Tel: +48 789-384-497
E-mail: m.stocki@6-scian.pl

Profil Agenta
Sylwia Furtak
specjalista ds. administracji


Oddział: Wrocław

Tel: +48 516 276-455
E-mail: s.furtak@6-scian.pl


Paweł Fludra
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży zarządca funduszu mieszkań na wynajem

Oddział: Poznań

Tel: +48 508-910-935
E-mail: p.fludra@6-scian.pl

Profil Agenta
Weronika Sobczak
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży


Oddział: Wrocław

Tel: +48 500-340-697
E-mail: w.sobczak@6-scian.pl

Profil Agenta
Joanna Szymczak
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży zarządca funduszu mieszkań na wynajem

Oddział: Wrocław

Tel: +48 511-105-712
E-mail: j.szymczak@6-scian.pl

Profil Agenta
Magdalena Dziergas
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży


Oddział: Warszawa

Tel: +48 502-424-037
E-mail: m.dziergas@6-scian.pl

Profil Agenta
Mikołaj Sobczak
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży


Oddział: Poznań

Tel: +48 502-424-035
E-mail: m.sobczak@6-scian.pl

Profil Agenta
Marcin Najowicz
specjalista ds. zarządzania najmem

Oddział: Wrocław

Tel: +48 515-367-466
E-mail: m.najowicz@6-scian.pl

Profil Agenta
Bartłomiej Wilk
specjalista ds. wynajmu i sprzedaży

Oddział: Warszawa

Tel: +48 789-031-945
E-mail: b.wilk@6-scian.pl

Profil Agenta
Kamila Pulka
specjalista ds. kontaktu z klientem

Oddział: Wrocław

Tel: +48 571-344-782
E-mail: k.pulka@6-scian.pl