Ostrów Wielkopolski

Wenecja, Strumykowa

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
4 429 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Handlowo/Usługowe, Magazynowe
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Rok budowy
2008
Prąd
Tak
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Kompleks produkcyjny | Biuro | Produkcja | Montownia | Hala magazynowa | Działka 4400 m2 | Wenecja

Numer oferty w biurze: 5/4186/ODS

Możliwość sprzedaży razem z sąsiednią nieruchomością:
http://www.6-scian.pl/obiekt-sprzedaz-2640m2-4100000pln-strumykowa-wenecja-ostrow-wielkopolski-wielkopolskie,4/4186/OOS

Do sprzedania kompleks produkcyjny usytuowany na działce o powierzchni ponad 4400 m2. W skład kompleksu wchodzi budynek produkcyjny o szkieletowej konstrukcji stalowej o powierzchni użytkowej 2250 m2 oraz wiata magazynowa o konstrukcji stalowej z dachem krytym plandeką PCV o powierzchni użytkowej ponad 800 m2. Nieruchomość wyposażona w instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną, gazową i teleinformatyczną. Działka wybrukowana. Teren działki oświetlony i ogrodzony. Brama wjazdowa otwierana zdalnie. Na terenie nieruchomości w pozostałej części estetycznie urządzona zieleń. Dojazd do nieruchomości drogą publiczną utwardzoną płytami betonowymi.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduję się na terenie osiedla Wenecja w Ostrowie Wielkopolskim. Położenie poza ścisłym centrum miasta. Lokalizacja jednocześnie zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej. Odległość od centrum miast to ok 2 km.

UKŁAD:
Powierzchnia działki: 4429 m2

Powierzchnia użytkowa budynku produkcyjnego: 2254 m2 (hala produkcyjna – 430 m2, hala magazynowa – 1200 m2, hala magazynowo produkcyjna na piętrze – 535 m2, 2 x biuro – 10 m2, poza tym pomieszczenie techniczne, kompresownia, kotłownia, 2 x szatnia, jadalnia, 3 x wc, 2 x łazienka, korytarz). Budynek w większej części jednokondygnacyjny w części dwukondygnacyjny, o konstrukcji stalowej, z dachem dwuspadowym. Podzielony na część produkcyjną i magazynową. Alarm. Centralne ogrzewanie na gaz. Klimatyzacja. Instalacja sprężonego powietrza. Budynek oddany do użytkowania w 2008 roku.

Powierzchnia użytkowa wiaty magazynowej: 807 m2. Wiata o konstrukcji stalowej, kryta dachem z plandeki PCV. Obiekt w eksploatacji od 2010 roku.


DODATKOWE INFORMACJE:
Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie: gazowe, Internet, telefon. Teren ogrodzony z bramą wjazdową otwieraną zdalnie. Dojazd do posesji oświetlony utwardzony płytami betonowymi, ulica o znikomym natężeniu komunikacji samochodowej.

CENA:
3 000 000,00 zł netto (możliwość negocjacji ceny)

Zapraszam na prezentację.

Więcej ofert na www.6-scian.pl

W razie pytań zapraszam do kontaktu
---
6-ścian Biuro Nieruchomości
Paweł Fludra
p.fludra@6-scian.pl
tel: 508-910-935

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).