Warszawa

Bielany, Adama Jarzębskiego

Parametry

Numer oferty
3381/4186/OMW
Cena
2 200 PLN
Cena za m2
45,83 PLN
Powierzchnia
48 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1972
Piętro
4
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

Numer oferty w biurze:
3381/4186/OMW

Do wynajęcia przestronne, mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze budynku mieszkalnego bez windy, położone na warszawskich Bielanach . Ze względu na lokalizację, istnieje szeroki dostęp do punktów handlowych i usługowych ( bezpośrednio przy budynku sklep osiedlowy , siłownia).

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Na mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się: kuchnia , salon, dwa pokoje, łazienka wraz z toaletą, przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon.

STANDARD I WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie nie jest umeblowane:
-sprzęt RTV i AGD: lodówko-zamrażarka, płyta gazowa, piekarnik, pralka .
- inne: prysznic

Informacje dodatkowe:
- ogrzewanie miejskie,
- MOŻLIWOŚC DOPOSARZENIA MIESZKANIA POD NAJEMCĘ.OPŁATY:
Czynsz najmu: 2200 zł
Opłaty eksploatacyjne: 400 zł (czynsz administracyjny, zaliczki na ciepłą zimną wodę)
Dodatkowo prąd i gaz według zużycia .

Wymagana kaucja.

Zapraszam na prezentację.

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INNYCH OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
---------------------------------------
6-ścian Biuro Nieruchomości
Bartłomiej Wilk
b.wilk@6-scian.pl
tel: 789-031-945

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).