Warszawa

Centrum, rondo ONZ

Parametry

Numer oferty
3566/4186/OMW
Cena
2 500 PLN
Cena za m2
62,50 PLN
Powierzchnia
40 m2
Rok budowy
1980
Piętro
4
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Numer oferty w biurze:
3566/4186/OMW

Do wynajęcia przestronne mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze budynku mieszkalnego z windą w centrum Warszawy. Ze względu na lokalizację, istnieje szeroki dostęp do punktów handlowych i usługowych, kawiarni, restauracji, czy centrów biznesowych. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz parki.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Na mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się: pokój , sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą.

STANDARD I WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie jest częściowo umeblowane (kuchnia nie widoczna na zdjęciach jest już gotowa), możliwość doposażone w niezbędne meble i rzeczy pod preferencję klienta. lub własne meble.

Informacje dodatkowe:
- ogrzewanie miejskie,

KOMUNIKACJA:
- główny węzeł komunikacyjne (linie autobusowe, tramwajowe, metro)
- rower miejski

OPŁATY:
Czynsz najmu: 2500 zł
Czynsz administracyjny: 550 zł
Dodatkowo prąd.

Wymagana kaucja.

Zapraszam na prezentację.

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INNYCH OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6-ścian Biuro Nieruchomości
Bartłomiej Wilk
b.wilk@6-scian.pl
tel: 789-031-945

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).