Wrocław

Różanka, Bałtycka

Parametry

Numer oferty
474/4186/OLW
Powierzchnia
91 m2
Cena
4 277 PLN
Cena za m2
47 PLN
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Inne
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Powierzchnia biurowa | Pierwszy najem | Wysoki standard | pow. 90 m2 |ul. Bałtycka

Numer oferty w biurze: 474/4186/OLW

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa znajdująca się na 1 piętrze nowego budynku położonego w okolicy ul. Bałtyckiej we Wrocławiu. Położenie w tej części miasta zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Na powierzchnię biurową o powierzchni ponad 90 m2 składa się pomieszczenie typu open space o powierzchni ok. 60 m2 oraz antresola o powierzchni ok. 30 m2. Lokal posiada niezależną łazienkę oraz aneks kuchenny.

Informacje dodatkowe: klimatyzacja, otwierane okna, wysoki standard wykończenia.

OPŁATY (netto)
Czynsz najmu: 47 zł/m2
Opłaty eksploatacyjne: 7 zł/m2
Dodatkowo prąd wg liczników.
2 przynależne miejsca parkingowe.

Wymagana kaucja.

Zapraszam na prezentację.

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INNYCH OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
---------------------------------------
6-Ścian Biuro Nieruchomości
Paweł Fludra
p.fludra@6-scian.pl
tel: 508910935

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).