Warszawa

Śródmieście, pl. Grzybowski

Parametry

Numer oferty
490/4186/OLW
Powierzchnia
60 m2
Cena
3 500 PLN
Cena za m2
58,33 PLN
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Numer oferty w biurze:
490/4186/OLW

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze budynku z windą w samym sercu Warszawy. Ze względu na lokalizację w ścisłym centrum istnieje szeroki dostęp do punktów handlowych i usługowych, centrów biznesowych, czy uczelni wyższych. W najbliższym otoczeniu liczne kawiarnie, restauracje oraz parki.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Na mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się: przedpokój, 3 pokoje, kuchnia, łazienka wraz z toaletą.
STANDARD I WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie na ten moment jest puste bez mebli, idealnie nadaję się na biuro, kancelarie lub inną działalność gospodarczą.

Informacje dodatkowe:
- ogrzewanie miejskie

KOMUNIKACJA:
- główny węzeł komunikacyjny
- rower miejski

OPŁATY:
Czynsz najmu: 3500 zł
Dodatkowo prąd

Wymagana kaucja.

Zapraszam na prezentację.

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INNYCH OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
-------------------------------------------------------
6-ścian Biuro Nieruchomości
Bartłomiej Wilk
b.wilk@6-scian.pl
tel: 789-031-945

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).