Wrocław

Wrocław-Śródmieście, Henryka Sienkiewicza

Parametry

Numer oferty
492/4186/OLW
Powierzchnia
56 m2
Cena
2 500 PLN
Cena za m2
44,64 PLN
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
5
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Witryna
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal na parterze, i z wejściem bezpośrednio z ruchliwej ulicy. Lokal znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Wyszyńskiego. W pobliżu wiele miejsc parkingowych wzdłuż ulicy oraz na podwórzu.

DZIAŁALNOŚĆ: usługi, działalność biurowa.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Na powierzchni 53m2 znajdują się dwa pomieszczenia ok. 30m2 i 25m2. Do lokalu przynależy toaleta z prysznicem

OPŁATY:
czynsz najmu: 2500 zł (netto)
opłaty za media: ok. 200 zł

Zapraszam na prezentację.

Numer oferty w biurze:492/4186/OLW
Więcej ofert na www.6-scian.pl.
-
6-ścian Biuro Nieruchomości
Weronka Sobczak
tel: 500340697
w.sobczak@6-ścian.pl
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).