Wrocław

ul. Na Ostatnim Groszu

Parametry

Numer oferty
487/4186/OLW
Powierzchnia
45 m2
Cena
1 500 PLN
Cena za m2
33,33 PLN
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy | Na ostatnim groszu

Do wynajęcia lokal użytkowy, przeznaczony na działalność handlowo - usługową lub biurową, zlokalizowany przy ul. Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu.

Widoczny na rzucie układ pomieszczeń może zostać zmieniony (ścianki g-k). Lokal posiada witrynę. Bezpłatny parking dla mieszkańców przy budynku.

Opłaty:
Czynsz najmu: 1500 zł + vat
Opłaty eksploatacyjne: ok 500 zł

Zapraszam na prezentację.

6-ścian Biuro Nieruchomości
Tomasz Mioduszewski
t.mioduszewski@6-scian.pl
tel: 789-384-494

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).