Wrocław

Wrocław-Stare Miasto, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego

Parametry

Numer oferty
486/4186/OLW
Powierzchnia
35 m2
Cena
2 200 PLN
Cena za m2
62,86 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie

Opis nieruchomości

Lokal biurowy | Aneks kuchenny | Łazienka | Piłsudskiego

Numer oferty w biurze: 486/4186/OLW

Do wynajęcia lokal biurowy, położony na I piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Piłsudskiego. Przy budynku znajduje się bezpłatny parking. W bliskiej odległości są przystanki autobusowe i tramwajowe oraz Dworzec Główny PKP i PKS.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Na lokal o powierzchni 35m2 składa się:
- przedpokój z pojemną szafą wnękową i ukrytym w niej aneksem kuchennym,
- open space 22m2
- łazienka z toaletą oraz prysznicem,

INFORMACJE DODATKOWE: ogrzewanie miejskie, domofon, okna od ul. Piłsudskiego, odremontowana klatka schodowa, lokal zostanie odmalowany w porozumieniu z najemcą,

OPŁATY:
Czynsz najmu: 2200 zł + VAT
Czynsz administracyjny: 320 zł (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie)
Energia elektryczna: ok 35 zł

---
6-ścian Biuro Nieruchomości
Tomasz Mioduszewski
tel: 789-384-494
t.mioduszewski@6-scian.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Tramwaj, Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).