Wrocław

Ołtaszyńska

Parametry

Numer oferty
14/4186/OLS
Cena
955 500 PLN
Cena za m2
6 500 PLN
Powierzchnia
147 m2
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe

Opis nieruchomości

Biuro | 3-pok | Kuchnia | Toalety | Witryna

Numer oferty w biurze: 476/4186/OLW

Do sprzedania lokal biurowy, położony na 1 piętrze, w budynku z windą przy ul. Ołtaszyńskiej, tuż obok ronda. Biuro posiada duże witryny, wyeksponowane na ulicę. Składa się się z 3 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, hallu, korytarza oraz toalet (damskiej i męskiej). W dwóch pokojach oraz w hallu znajdują się pojemne szafy. Istnieje możliwość zmiany układu lokalu.

DODATKOWE INFORMACJE: budynek biurowo- handlowy z 2008 r., dostęp 24h, media miejskie, możliwość wyklejenia witryny, winda, wykładzina, światłowód,

Zapraszam na prezentację.
__
6-ścian Biuro Nieruchomości
Tomasz Mioduszewski
tel: 789-384-494
t.mioduszewski@6-scian.pl

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).