Ostrów Wielkopolski

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
100
Długość działki (mb.)
100
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Kompleks działek budowlanych | 10000 m2 | Kołątajew | Ostrów Wielkopolski

Numer oferty w biurze: 17/4186/OGS

Do sprzedania kompleks działek budowlanych o powierzchni ponad 10 000 m2 w Kołątajewie nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego.

SĄSIEDZTWO:
W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych oraz tereny zielone i leśne. Nieruchomość
o bardzo dużym potencjale - miejsce jest bardzo atrakcyjnym terenem pod inwestycje związane z budownictwem mieszkaniowym.

KOMUNIKACJA
Doskonała dostępność komunikacyjna – nieruchomość położona w odległości ok 1 km od drogi krajowej nr 25 oraz obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Działka przylega do drogi asfaltowej. Ponadto w odległości 2,5 km znajduję się kompleks usługowo-handlowy „Galeria Ostrovia” oraz lotnisko w Michałkowie. W niedalekiej odległości znajduje się również stacja kolejowa, z której kursują pociągi do Ostrowa Wielkopolskiego (6 minut) oraz Nowych Skalmierzyc (9 minut) i Kalisza (15 minut).

ZAGOSPODAROWNIE DZIAŁKI:
Działka płaska o trapezowatym, zbliżonym do prostokąta kształcie. W obrębie działki nieliczne nasadzenia
oraz brak innych elementów zagospodarowania terenu.

Teren podzielony został już na działki budowlane.

MEDIA:
- elektryczność
- wodociąg
- telekomunikacja

CENA OFERTOWA:
950 000 zł

Zapraszam do kontaktu.

Numer oferty w biurze: 17/4186/OGS.

Więcej ofert na www.6-scian.pl.

---------------------------------------
6-ścian Biuro Nieruchomości
Pawel Fludra
p.fludra@6-scian.pl
tel: 508-910-935

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Lotnisko, Kolej

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest 6-Ścian Biuro Nieruchomości Piotr Laskowski z siedzibą w Oborniki Śląskie (55-120) przy A. Mickiewicza 4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).